COMUNICAT DE PRESĂ
Echipele RAJA intervin pentru remedierea unei avarii survenite pe conducta de alimentare cu apă, cu diametrul de 110 mm, de pe strada Călărași din orașul Fetești, județul Ialomița. În vederea executării acestor lucrări, se sistează furnizarea apei potabile către consumatorii din cartierul Buliga, astăzi – 29 martie 2022, în intervalul orar 14.40 – 18.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat abonaților din zonă, pe care îi asigurăm că echipele de intervenție deplasate la fața locului vor face tot posibilul pentru remedierea avariei și reluarea furnizării apei potabile în cel mai scurt timp.
Citește și ...
FISCUL, iarăşi, se laudă că a colectat, dar nu suflă o vorbă despre cât AR FI TREBUIT COLECTAT!
APA furnizată cu program în unele localităţi din judeţul Ialomiţa
Cazino Constanţa nu va fi redat circuitului turistic, în iulie, ci abia prin noiembrie
PET-urile ţinute-n soare, ştiţi cât sunt de dăunătoare?