Fetești: Avarie pe strada Mircea cel Mare!

Distribuie articolul:

Ca urmare a unei avarii survenite pe conducta de alimentare cu apă, de pe strada Mircea cel Mare din orașul Fetești, județul Ialomița, RAJA SA a sistat furnizarea apei potabile astăzi – 01 august 2025, în intervalul orar 19.30 – 23.00. Sunt afectați consumatorii din zonele Fetești Oraș și Cartier Vlașca. 
Ne cerem scuze pentru neplăcerile create utilizatorilor din zonă, pe care îi asigurăm că echipele de intervenție vor face tot posibilul pentru finalizarea lucrărilor și reluarea furnizării apei potabile în cel mai scurt timp.
Atragem atenția că, după reluarea furnizării, apa poate prezenta modificări temporare ale calității, cum ar fi turbiditatea sau culoarea. În acest caz, este indicat ca apa să fie utilizată doar în scopuri casnice, până la limpezire.
Biroul de comunicare RAJA S.A.

Distribuie articolul:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *